O nás

Kto sme

Trh firiem resp. Trh firem je pôvodne projektom českej spoločnosti TF Partners s.r.o. Ta od svojho založenia v januári 2004 pôsobí v oblasti sprostredkovania predaja malých a stredných firiem, v čom teraz patrí k popredným agentúram na českom trhu.

S rastúcim záujmom o jej služby, postupne aj pre slovenské firmy, došlo v septembri 2008 k expanzii na Slovensko

Vďaka skúsenostiam slovenského partnera v kombinácii s poprednou pozíciou, know-how a kontaktmi českého Trhu firem sa tak majú slovenské firmy pri predaji či akvizícii možnosť obracať na seriózneho a etablovaného partnera.


Máme nemalé ambície

  • Byť jedným z najväčších brokerov v oblasti predaja stredných a malých podnikov v Česku a na Slovensku.
  • Nastaviť profesionálny štandard služieb a nesklamať dôveru predovšetkým v oblasti nakladania s citlivými informáciami.
  • Byť efektívnym partnerom, aby klient dostal adekvátnu službu zodpovedajúcu zaplatenej odmene.
  • Zúčastniť sa osvety a informovania verejnosti o problematike predaja firiem (mediálne diskusie, odborné články, pôsobenie na akademickej pôde).
  • Tvoriť zázemie v podobe osvedčených partnerských firiem, ktorých služby sa s našimi vhodne doplňujú. To nám umožňuje ponúkať komplexné a sofistikované riešenia prípadov.

Naša pôsobnosť pri predaji firiem

Čo najširší okruh investorov i majiteľov predávaných firiem oslovujeme rôznymi spôsobmi.

  • V Česku a na Slovensku dlhodobo pôsobíme marketingovými nástrojmi, komunikujeme s inštitúciami, na ktoré sa podnikatelia pri predaji podniku obracajú a zaoberajú sa osvetovou činnosťou (napr. advokáti, daňoví poradcovia, obchodné komory a združenia).
  • V zahraničí a v prípade zahraničných investorov prichádzajúcich do SR a ČR zabezpečujeme náš dosah prostredníctvom špeciálnych médií, miestnych brokerov a ďalších subjektov, s ktorými máme partnerské väzby. Ide predovšetkým o Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Veľkú Britániu, Španielsko, Francúzsko, Rusko a Izrael.
  • Okrem toho oslovujeme priamo konkrétne výrobné a obchodné podniky, finančné skupiny, fondy privátneho a rizikového kapitálu a pod.
 

Nové ponuky e-mailom

Trh firiem

+420 274 822 970

Kontaktný formulár


Sme členom

Corporate Finance in Europe

Pri záujme o kúpu čistej spoločnosti (ready-made) kontaktujte nášho partnera Spoločnosti Online s.r.o.

Společnosti Online